Team Secure ישראל

למה לשכור אמומחה לתגובת אירוע עם TeamSecure?

מומחה לתגובת אירוע - staffing

מומחה לתגובת אירוע

תגובת אירוע מתארת את התהליך שבו ארגון מטפל בהפרת נתונים או מתקפת סייבר, כמו גם האופן בו הארגון מנסה לנהל את השלכות התקיפה או ההפרה ('האירוע'). מטרת התהליך היא לנהל את האירוע בצורה יעילה כך שהנזק יהיה מוגבל וגם זמן ההחלמה וגם העלויות יישמרו במינימום.

להיות מומחה לתגובה לאירועים נדרש מומחיות טכנית לפחות בשניים מהתחומים הבאים: פלילי דיסק וזיכרון של Windows; תפעול והנדסה בענן; ניטור אבטחת רשת (NSM), ניתוח תעבורת רשת וניתוח יומני; תפעול והנדסה בענן; פלילי דיסק וזיכרון של יוניקס או לינוקס; ניתוח תוכנות זדוניות סטטיות ודינמיות; MITER ATT & CK.

ידע יישומי הוא חובה בשפת סקריפטים או פיתוח אחת (כגון פייתון).

הגדלת הביקוש למומחה לתגובת אירועב ישראל

המירוץ העולמי לגיוס מיומן ביותרמומחה לתגובת אירוע הלך והתעצם ויוצר מחסור בשוק, במיוחדב ישראל . אנו ב- Team Secure מתמחים בזיהוי אנשי אבטחת סייבר מהשורה הראשונה והתאמתם למשרות המתאימות. אנשי צוות העובדים שלנו יכולים לשאוב ממאגר גדול של מיומנים ובעלי ניסיון רבמומחה לתגובת אירוע מועמדים ועל סמך ניסיוננו בתחום האבטחה אנו מסוגלים להעריך את כישוריו, כישוריו וניסיונו של מועמד פוטנציאלי כדי לספק מועמד בהתאמה מושלמת ללקוחותינו.

הגדלת הביקוש למומחה לתגובת אירועב ישראל
לִשְׂכּוֹר מומחה לתגובת אירוע - staffing

העם שלנו משנה

עסק משגשג זקוק לעובדים משגשגים. עבורנו ב- Team Secure, עובדי הבריאות והרווחה שלנו חשובים; העובדים שלנו לא רק תורמים לצמיחת הארגון שלנו, אלא שבאותה עת הם משתמשים בכישוריהם, בידע ובכישרונותיהם כדי להשיג הגשמה אישית.

FAQ

האם יש עלויות גיוס מראש או חוזיות בעת שכירת אמומחה לתגובת אירוע עם Team Secure?

כן. אנו דורשים פיקדון ראשוני שיוחל כזיכוי לחשבונית הראשונה שלך לאחר שתעסיק אותהמומחה לתגובת אירוע . אם תחליט לא להתקדם, ההפקדה שלך תוחזר לחלוטין.

כיצד אוכל להתחיל? כיצד אוכל לשכור את שלימומחה לתגובת אירוע מַשׁאָב?

עשינו את התהליך הזה לפשוט ככל האפשר, כל שעליך לעשות הוא לעבור לכתובת https://order.teamsecure.io, פשוט מלא את הטופס ואחד המומחים שלנו יכתוב לך בחזרה תוך 24-48 שעות כדי להשיג את הגדרת חשבון. כל כך קל!

אילו אמצעי תשלום אתה מקבל?

אנו עובדים בעיקר עם חוטי בנק ובדרך כלל עובדים במטבעות הבאים: EUR, CHF, USD ו- GBP. בסכומים קטנים יותר אנו מקבלים תשלומים עם כל כרטיסי האשראי העיקריים.

יכול שלימומחה לתגובת אירוע לעבוד ממשרדי החברה שלנו?

כן. פריסה באתר שלמומחה לתגובת אירוע הצוות זמין על פי בקשה. לכל העובדים ב- Team Secure תהיה אמירה אחרונה לגבי רילוקיישן מכיוון שאושר המומחים שלנו הוא בראש סדר העדיפויות שלנו.

כל התאמות יוקר המחיה ודמי המעבר מועברים ללקוח. אנו ממליצים על סוג זה של עיבוד לתקופות של 3-6 חודשים. מומלץ למבקש רילוקיישן ארוך טווח באתר להודיע על כך ל- Team Secure כדי שנוכל לשכור ספציפייםמומחה לתגובת אירוע מועמדים המחפשים רילוקיישן.

למה אתה לא מרשהמומחה לתגובת אירוע לעבוד מהבית או מרחוק?

בהיותה חברת אבטחה, ידוע כי Team Secure מקפידה על עובדים בעקבות הפרוטוקולים הפנימיים והנחיות האבטחה, החל מבקרת גישה וכלה באחסון כל המסמכים והקודים שעובדים עליהם הנוגעים לקניין רוחני (IP) של לקוחותינו. עבודה מרחוק ופרילנסר נהדרים כמושג, אך לקוחותינו, חברות Fortune 500 וממשלות בפרט, מאוד מעוניינים לוודא את ה- IP של מה שהםמומחה לתגובת אירוע עובד עליו, נשמר בבטחה.

כמה עלי לתקצב כדי לשכור אמומחה לתגובת אירוע עם Team Secure?

התחלנו את Team Secure מתוך מטרה: להציע שירותי אבטחת סייבר מובילים ללקוחותינו ולבנות קהילה של מומחי אבטחת סייבר, ללא קשר למיקום. אנו מגייסים ומעסיקים אתמומחה לתגובת אירוע ישירות, בשמך. אנו משלמים את כל מיסי ההעסקה, ותרומת התעסוקה למדינה. ללא טרחה בשבילך. אין ניירת מסובכת, שום טרחה מינהלית עבורך. כלכלה פשוטה אפשר לומר.

השוק מבוקש מאוד עבורמומחה לתגובת אירוע , ואין מספיקמומחה לתגובת אירוע להסתובב, ולכן התמחור ברחבי העולם הוא גבוה.

מי הבעלים של הזכויות החוקיות של היצירה שנוצרה על ידימומחה לתגובת אירוע ?

אתה הלקוח! הצוות שלנו עובד ישירות עבורך ובתשלום מלא, כל זכויות ה- IP, המוצרים והקודים המיוצרים על ידי Team Secure הם רכושך.

לִשְׂכּוֹר מומחה לתגובת אירוע

האבטחה של תשתית ה- IT שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. צור עימנו קשר.