Team Secure ישראל

למה לשכור אאדריכל אבטחה עם TeamSecure?

אדריכל אבטחה - staffing

אדריכל אבטחה

אדריכלי אבטחה מעריכים את טכנולוגיות המידע ומערכות המחשוב של ארגוניהם ומזהים נקודות חוזק וחולשה. הם חייבים לחשוב כמו שהאקר היה חושב, כי הם חייבים לצפות את כל המהלכים והטקטיקות שבהם ישתמשו האקרים כדי לנסות להשיג גישה בלתי מורשית למערכת המחשב.

הם עורכים מבחני חדירה, ניתוחי סיכונים ופריצות אתיות ברשתות מקומיות, רשתות רחבות ורשתות פרטיות וירטואליות. הם אחראים על פיתוח, סקירה ואישור דרישות ההתקנה עבור רשתות LAN, WAN, VPN, נתבים, חומות אש והתקני רשת נלווים.

אחריות חשובה אחת על אדריכל אבטחה היא להגיב להפרות אבטחה. כאשר מתרחשות תקריות, עליו להעריך סיבות, נזקים ושחזור נתונים, תוך הכנת דוחות יסודיים לחברה.

גם התחזוקה שמנוהל על ידי אדריכל אבטחה חשובה והיא מורכבת מביצוע שינויים, עדכונים ושדרוגים מתאימים בתגובה לפגיעות ולפלישות.

הגדלת הביקוש לאדריכל אבטחהב ישראל

המירוץ העולמי לגיוס מיומן ביותראדריכל אבטחה הלך והתעצם ויוצר מחסור בשוק, במיוחדב ישראל . אנו ב- Team Secure מתמחים בזיהוי אנשי אבטחת סייבר מהשורה הראשונה והתאמתם למשרות המתאימות. אנשי צוות העובדים שלנו יכולים לשאוב ממאגר גדול של מיומנים ובעלי ניסיון רבאדריכל אבטחה מועמדים ועל סמך ניסיוננו בתחום האבטחה אנו מסוגלים להעריך את כישוריו, כישוריו וניסיונו של מועמד פוטנציאלי כדי לספק מועמד בהתאמה מושלמת ללקוחותינו.

הגדלת הביקוש לאדריכל אבטחהב ישראל
לִשְׂכּוֹר אדריכל אבטחה - staffing

העם שלנו משנה

עסק משגשג זקוק לעובדים משגשגים. עבורנו ב- Team Secure, עובדי הבריאות והרווחה שלנו חשובים; העובדים שלנו לא רק תורמים לצמיחת הארגון שלנו, אלא שבאותה עת הם משתמשים בכישוריהם, בידע ובכישרונותיהם כדי להשיג הגשמה אישית.

FAQ

האם יש עלויות גיוס מראש או חוזיות בעת שכירת אאדריכל אבטחה עם Team Secure?

כן. אנו דורשים פיקדון ראשוני שיוחל כזיכוי לחשבונית הראשונה שלך לאחר שתעסיק אותהאדריכל אבטחה . אם תחליט לא להתקדם, ההפקדה שלך תוחזר לחלוטין.

כיצד אוכל להתחיל? כיצד אוכל לשכור את שליאדריכל אבטחה מַשׁאָב?

עשינו את התהליך הזה לפשוט ככל האפשר, כל שעליך לעשות הוא לעבור לכתובת https://order.teamsecure.io, פשוט מלא את הטופס ואחד המומחים שלנו יכתוב לך בחזרה תוך 24-48 שעות כדי להשיג את הגדרת חשבון. כל כך קל!

אילו אמצעי תשלום אתה מקבל?

אנו עובדים בעיקר עם חוטי בנק ובדרך כלל עובדים במטבעות הבאים: EUR, CHF, USD ו- GBP. בסכומים קטנים יותר אנו מקבלים תשלומים עם כל כרטיסי האשראי העיקריים.

יכול שליאדריכל אבטחה לעבוד ממשרדי החברה שלנו?

כן. פריסה באתר שלאדריכל אבטחה הצוות זמין על פי בקשה. לכל העובדים ב- Team Secure תהיה אמירה אחרונה לגבי רילוקיישן מכיוון שאושר המומחים שלנו הוא בראש סדר העדיפויות שלנו.

כל התאמות יוקר המחיה ודמי המעבר מועברים ללקוח. אנו ממליצים על סוג זה של עיבוד לתקופות של 3-6 חודשים. מומלץ למבקש רילוקיישן ארוך טווח באתר להודיע על כך ל- Team Secure כדי שנוכל לשכור ספציפייםאדריכל אבטחה מועמדים המחפשים רילוקיישן.

למה אתה לא מרשהאדריכל אבטחה לעבוד מהבית או מרחוק?

בהיותה חברת אבטחה, ידוע כי Team Secure מקפידה על עובדים בעקבות הפרוטוקולים הפנימיים והנחיות האבטחה, החל מבקרת גישה וכלה באחסון כל המסמכים והקודים שעובדים עליהם הנוגעים לקניין רוחני (IP) של לקוחותינו. עבודה מרחוק ופרילנסר נהדרים כמושג, אך לקוחותינו, חברות Fortune 500 וממשלות בפרט, מאוד מעוניינים לוודא את ה- IP של מה שהםאדריכל אבטחה עובד עליו, נשמר בבטחה.

כמה עלי לתקצב כדי לשכור אאדריכל אבטחה עם Team Secure?

התחלנו את Team Secure מתוך מטרה: להציע שירותי אבטחת סייבר מובילים ללקוחותינו ולבנות קהילה של מומחי אבטחת סייבר, ללא קשר למיקום. אנו מגייסים ומעסיקים אתאדריכל אבטחה ישירות, בשמך. אנו משלמים את כל מיסי ההעסקה, ותרומת התעסוקה למדינה. ללא טרחה בשבילך. אין ניירת מסובכת, שום טרחה מינהלית עבורך. כלכלה פשוטה אפשר לומר.

השוק מבוקש מאוד עבוראדריכל אבטחה , ואין מספיקאדריכל אבטחה להסתובב, ולכן התמחור ברחבי העולם הוא גבוה.

מי הבעלים של הזכויות החוקיות של היצירה שנוצרה על ידיאדריכל אבטחה ?

אתה הלקוח! הצוות שלנו עובד ישירות עבורך ובתשלום מלא, כל זכויות ה- IP, המוצרים והקודים המיוצרים על ידי Team Secure הם רכושך.

לִשְׂכּוֹר אדריכל אבטחה

האבטחה של תשתית ה- IT שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. צור עימנו קשר.