Team Secure ישראל

למה לשכור אמנהל תגובת אירועים עם TeamSecure?

מנהל תגובת אירועים - staffing

מנהל תגובת אירועים

תגובת אירוע מתארת את התהליך שבו ארגון מטפל בהפרת נתונים או מתקפת סייבר, כמו גם האופן בו הארגון מנסה לנהל את השלכות התקיפה או ההפרה ('האירוע'). מטרת התהליך היא לנהל את האירוע בצורה יעילה כך שהנזק יהיה מוגבל וגם זמן ההחלמה וגם העלויות יישמרו במינימום.

מנהל תגובת אירועים מפקח על צוות אנשי IT שמגיבים להתקפות סייבר, פריצות רשת ופשעי מחשב. האחריות היא לכוון את אנשי האבטחה כאשר הם חוקרים הפרות אבטחה ומיישמים אמצעי נגד.

היותו מנהל תגובת אירועים מצריך מומחיות טכנית לפחות בשניים מהתחומים הבאים: פלילי דיסק וזיכרון של Windows; תפעול והנדסה בענן; ניטור אבטחת רשת (NSM), ניתוח תעבורת רשת וניתוח יומני; תפעול והנדסה בענן; פלילי דיסק וזיכרון של יוניקס או לינוקס; ניתוח תוכנות זדוניות סטטיות ודינמיות; MITER ATT & CK.

ידע יישומי הוא חובה בשפת סקריפטים או פיתוח אחת (כגון פייתון).

הגדלת הביקוש למנהל תגובת אירועיםב ישראל

המירוץ העולמי לגיוס מיומן ביותרמנהל תגובת אירועים הלך והתעצם ויוצר מחסור בשוק, במיוחדב ישראל . אנו ב- Team Secure מתמחים בזיהוי אנשי אבטחת סייבר מהשורה הראשונה והתאמתם למשרות המתאימות. אנשי צוות העובדים שלנו יכולים לשאוב ממאגר גדול של מיומנים ובעלי ניסיון רבמנהל תגובת אירועים מועמדים ועל סמך ניסיוננו בתחום האבטחה אנו מסוגלים להעריך את כישוריו, כישוריו וניסיונו של מועמד פוטנציאלי כדי לספק מועמד בהתאמה מושלמת ללקוחותינו.

הגדלת הביקוש למנהל תגובת אירועיםב ישראל
לִשְׂכּוֹר מנהל תגובת אירועים - staffing

העם שלנו משנה

עסק משגשג זקוק לעובדים משגשגים. עבורנו ב- Team Secure, עובדי הבריאות והרווחה שלנו חשובים; העובדים שלנו לא רק תורמים לצמיחת הארגון שלנו, אלא שבאותה עת הם משתמשים בכישוריהם, בידע ובכישרונותיהם כדי להשיג הגשמה אישית.

FAQ

האם יש עלויות גיוס מראש או חוזיות בעת שכירת אמנהל תגובת אירועים עם Team Secure?

כן. אנו דורשים פיקדון ראשוני שיוחל כזיכוי לחשבונית הראשונה שלך לאחר שתעסיק אותהמנהל תגובת אירועים . אם תחליט לא להתקדם, ההפקדה שלך תוחזר לחלוטין.

כיצד אוכל להתחיל? כיצד אוכל לשכור את שלימנהל תגובת אירועים מַשׁאָב?

עשינו את התהליך הזה לפשוט ככל האפשר, כל שעליך לעשות הוא לעבור לכתובת https://order.teamsecure.io, פשוט מלא את הטופס ואחד המומחים שלנו יכתוב לך בחזרה תוך 24-48 שעות כדי להשיג את הגדרת חשבון. כל כך קל!

אילו אמצעי תשלום אתה מקבל?

אנו עובדים בעיקר עם חוטי בנק ובדרך כלל עובדים במטבעות הבאים: EUR, CHF, USD ו- GBP. בסכומים קטנים יותר אנו מקבלים תשלומים עם כל כרטיסי האשראי העיקריים.

יכול שלימנהל תגובת אירועים לעבוד ממשרדי החברה שלנו?

כן. פריסה באתר שלמנהל תגובת אירועים הצוות זמין על פי בקשה. לכל העובדים ב- Team Secure תהיה אמירה אחרונה לגבי רילוקיישן מכיוון שאושר המומחים שלנו הוא בראש סדר העדיפויות שלנו.

כל התאמות יוקר המחיה ודמי המעבר מועברים ללקוח. אנו ממליצים על סוג זה של עיבוד לתקופות של 3-6 חודשים. מומלץ למבקש רילוקיישן ארוך טווח באתר להודיע על כך ל- Team Secure כדי שנוכל לשכור ספציפייםמנהל תגובת אירועים מועמדים המחפשים רילוקיישן.

למה אתה לא מרשהמנהל תגובת אירועים לעבוד מהבית או מרחוק?

בהיותה חברת אבטחה, ידוע כי Team Secure מקפידה על עובדים בעקבות הפרוטוקולים הפנימיים והנחיות האבטחה, החל מבקרת גישה וכלה באחסון כל המסמכים והקודים שעובדים עליהם הנוגעים לקניין רוחני (IP) של לקוחותינו. עבודה מרחוק ופרילנסר נהדרים כמושג, אך לקוחותינו, חברות Fortune 500 וממשלות בפרט, מאוד מעוניינים לוודא את ה- IP של מה שהםמנהל תגובת אירועים עובד עליו, נשמר בבטחה.

כמה עלי לתקצב כדי לשכור אמנהל תגובת אירועים עם Team Secure?

התחלנו את Team Secure מתוך מטרה: להציע שירותי אבטחת סייבר מובילים ללקוחותינו ולבנות קהילה של מומחי אבטחת סייבר, ללא קשר למיקום. אנו מגייסים ומעסיקים אתמנהל תגובת אירועים ישירות, בשמך. אנו משלמים את כל מיסי ההעסקה, ותרומת התעסוקה למדינה. ללא טרחה בשבילך. אין ניירת מסובכת, שום טרחה מינהלית עבורך. כלכלה פשוטה אפשר לומר.

השוק מבוקש מאוד עבורמנהל תגובת אירועים , ואין מספיקמנהל תגובת אירועים להסתובב, ולכן התמחור ברחבי העולם הוא גבוה.

מי הבעלים של הזכויות החוקיות של היצירה שנוצרה על ידימנהל תגובת אירועים ?

אתה הלקוח! הצוות שלנו עובד ישירות עבורך ובתשלום מלא, כל זכויות ה- IP, המוצרים והקודים המיוצרים על ידי Team Secure הם רכושך.

לִשְׂכּוֹר מנהל תגובת אירועים

האבטחה של תשתית ה- IT שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. צור עימנו קשר.