Team Secure ישראל

למה לשכור אמומחה DevOps עם TeamSecure?

מומחה DevOps - staffing

מומחה DevOps

DevOps מורכב משני חלקים, פיתוח תוכנה (Dev) ופעולות IT (Ops). המטרה היא לקצר את מחזור החיים של פיתוח מערכות וכן לספק איכות תוכנה גבוהה. מומחה DevOps אחראי על ניהול תשתית ה- IT בהתאם לדרישה של קוד התוכנה הנתמך המוקדש בסביבה היברידית מרובת דיירים.

מכיוון שעוצב DevOps על ידי שילוב של פיתוח תוכנה ופעולות IT, מומחה DevOps יכול להיות מפתח שעבר לפעילות או מנהל מערכת שעבר לתחום הקידוד. להיות מומחה DevOps נדרש הבנה וניסיון בלפחות שניים מהבאים: מערכות הפעלה של יוניקס, סקריפטים של פייתון, מסד נתונים MYSQL, שרתי יישומים של Tomcat. ערך מוסף למומחה DevOps הוא הידע בבדיקה ובפריסה של מסגרות אוטומציה וכלים כחבילות בדיקת JMeter או Serenity.

הגדלת הביקוש למומחה DevOpsב ישראל

המירוץ העולמי לגיוס מיומן ביותרמומחה DevOps הלך והתעצם ויוצר מחסור בשוק, במיוחדב ישראל . אנו ב- Team Secure מתמחים בזיהוי אנשי אבטחת סייבר מהשורה הראשונה והתאמתם למשרות המתאימות. אנשי צוות העובדים שלנו יכולים לשאוב ממאגר גדול של מיומנים ובעלי ניסיון רבמומחה DevOps מועמדים ועל סמך ניסיוננו בתחום האבטחה אנו מסוגלים להעריך את כישוריו, כישוריו וניסיונו של מועמד פוטנציאלי כדי לספק מועמד בהתאמה מושלמת ללקוחותינו.

הגדלת הביקוש למומחה DevOpsב ישראל
לִשְׂכּוֹר מומחה DevOps - staffing

העם שלנו משנה

עסק משגשג זקוק לעובדים משגשגים. עבורנו ב- Team Secure, עובדי הבריאות והרווחה שלנו חשובים; העובדים שלנו לא רק תורמים לצמיחת הארגון שלנו, אלא שבאותה עת הם משתמשים בכישוריהם, בידע ובכישרונותיהם כדי להשיג הגשמה אישית.

FAQ

האם יש עלויות גיוס מראש או חוזיות בעת שכירת אמומחה DevOps עם Team Secure?

כן. אנו דורשים פיקדון ראשוני שיוחל כזיכוי לחשבונית הראשונה שלך לאחר שתעסיק אותהמומחה DevOps . אם תחליט לא להתקדם, ההפקדה שלך תוחזר לחלוטין.

כיצד אוכל להתחיל? כיצד אוכל לשכור את שלימומחה DevOps מַשׁאָב?

עשינו את התהליך הזה לפשוט ככל האפשר, כל שעליך לעשות הוא לעבור לכתובת https://order.teamsecure.io, פשוט מלא את הטופס ואחד המומחים שלנו יכתוב לך בחזרה תוך 24-48 שעות כדי להשיג את הגדרת חשבון. כל כך קל!

אילו אמצעי תשלום אתה מקבל?

אנו עובדים בעיקר עם חוטי בנק ובדרך כלל עובדים במטבעות הבאים: EUR, CHF, USD ו- GBP. בסכומים קטנים יותר אנו מקבלים תשלומים עם כל כרטיסי האשראי העיקריים.

יכול שלימומחה DevOps לעבוד ממשרדי החברה שלנו?

כן. פריסה באתר שלמומחה DevOps הצוות זמין על פי בקשה. לכל העובדים ב- Team Secure תהיה אמירה אחרונה לגבי רילוקיישן מכיוון שאושר המומחים שלנו הוא בראש סדר העדיפויות שלנו.

כל התאמות יוקר המחיה ודמי המעבר מועברים ללקוח. אנו ממליצים על סוג זה של עיבוד לתקופות של 3-6 חודשים. מומלץ למבקש רילוקיישן ארוך טווח באתר להודיע על כך ל- Team Secure כדי שנוכל לשכור ספציפייםמומחה DevOps מועמדים המחפשים רילוקיישן.

למה אתה לא מרשהמומחה DevOps לעבוד מהבית או מרחוק?

בהיותה חברת אבטחה, ידוע כי Team Secure מקפידה על עובדים בעקבות הפרוטוקולים הפנימיים והנחיות האבטחה, החל מבקרת גישה וכלה באחסון כל המסמכים והקודים שעובדים עליהם הנוגעים לקניין רוחני (IP) של לקוחותינו. עבודה מרחוק ופרילנסר נהדרים כמושג, אך לקוחותינו, חברות Fortune 500 וממשלות בפרט, מאוד מעוניינים לוודא את ה- IP של מה שהםמומחה DevOps עובד עליו, נשמר בבטחה.

כמה עלי לתקצב כדי לשכור אמומחה DevOps עם Team Secure?

התחלנו את Team Secure מתוך מטרה: להציע שירותי אבטחת סייבר מובילים ללקוחותינו ולבנות קהילה של מומחי אבטחת סייבר, ללא קשר למיקום. אנו מגייסים ומעסיקים אתמומחה DevOps ישירות, בשמך. אנו משלמים את כל מיסי ההעסקה, ותרומת התעסוקה למדינה. ללא טרחה בשבילך. אין ניירת מסובכת, שום טרחה מינהלית עבורך. כלכלה פשוטה אפשר לומר.

השוק מבוקש מאוד עבורמומחה DevOps , ואין מספיקמומחה DevOps להסתובב, ולכן התמחור ברחבי העולם הוא גבוה.

מי הבעלים של הזכויות החוקיות של היצירה שנוצרה על ידימומחה DevOps ?

אתה הלקוח! הצוות שלנו עובד ישירות עבורך ובתשלום מלא, כל זכויות ה- IP, המוצרים והקודים המיוצרים על ידי Team Secure הם רכושך.

לִשְׂכּוֹר מומחה DevOps

האבטחה של תשתית ה- IT שלך צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. צור עימנו קשר.