Mihai Stoica a cedat nervos după ce a vorbit la telefon! Managerul FCSB, surprins la pauza meciului cu Viitorul! FOTO & VIDEO

header image

FCSB a intrat la cabine condusă de Viitorul, după penalty-ul transformat de Cosmin Matei. Mihai Stoica a oferit la pauza meciului „clasica” imagine a managerului cu telefonul la ureche. La finalul convorbirii, MM a aruncat nervos aparatul mobil. Toni Petrea l-a schimbat la pauză pe Darius Olaru cu Buziuc.

FCSB a fost condusă la Viitorul, după penalty-ul transformat de Cosmin Matei. Istvan Kovacs a dictat lovitură de la 11 metri la faultul lui Iulian Cristea.

FCSB a avut un posibil penalty în minutul 8, dar centralul partidei nu a văzut hențul lui Dussaut.

FCSB a intrat cu 0-1 la cabine, prilej de nervi pentru oficialii echipei. Mihai Stoica a fost surprins în timpul unei discuții încinse, semn că lucrurile nu evoluau conform așteptărilor oaspeților.

Încadrat de Vali Argăseală și de Marius Ianuli „Mache”, managerul roș-albaștrilor a încheiat convorbirea plin de nervi. A aruncat telefonul și a gesticulat secunde bune. (VIDEO AICI)

Toni Petrea a schimbat la pauza meciului. Buziuc a intrat în locul lui Darius Olaru, iar oaspeții au egalat prin Tănase, în urma unui penalty, și chiar au condus după autogolul lui Dussaut.

ECHIPELE DE START:

Viitorul: Cojocaru – Dussaut, Mladen, Dobrosavlevici, Boboc – C. Matei, Artean, Ciobanu – Ely Fernandes, Lucassen, Mățan
Rezerve: Căbuz, De Nooijer, G. Ganea, Arropside, Buta, R. Benzar, Andronache, Pitu
Antrenor: Mircea Rednic

FCSB: Vlad – Ov. Popescu, Cristea, Miron, Radunovic – Olaru, Șut, Oct. Popescu – Man, Coman, Tănase
Rezerve: Straton, Crețu, Simion, Soiledis, Vînă, Buziuc, Perianu, Oaidă, Fulga
Antrenor: Toni Petrea

Stadion: „Academia Gheorghe Hagi” (Ovidiu)
Arbitru: Istvan Kovacs // Asistenți: Vasile Marinescu, Valentin Avram